Katarzyna Orzeł
Partner Zarządzający

tel.:
+48 667 195 564
e-mail:
katarzyna.orzel@kancelariaorzel.pl


Specjalizacje:
Prawo telekomunikacyjne,
Spółki i prawo kapitałowe,
Ochrona danych osobowych


Specjalizuje się w prawie telekomunikacyjnym oraz prawie nowych technologii i internetu ze szczególnym uwzględnieniem ochrony danych osobowych.


Radca Prawny Katarzyna Orzeł, jest twórcą i właścicielem Kancelarii Orzeł. Absolwentka prawa na WPiA Uniwersytetu Jagiellońskiego. Ukończyła aplikację radcowską przy OIRP w Krakowie.

Autorka licznych publikacji prasowych z zakresu prawa telekomunikacyjnego, ochrony danych osobowych oraz prawa własności intelektualnej. Współtworzyła oraz prowadziła wiele szkoleń z zakresu prawa telekomunikacyjnego oraz ochrony danych osobowych.

Pomoc prawną świadczy od 2008 r. Współpracowała z kilkoma wiodącym krakowskimi kancelariami radców prawnych, a od 2013 roku prowadzi własną kancelarię.
Specjalizuje się w prawie telekomunikacyjnym i ochronie danych osobowych. Posiada bogate doświadczenie w zakresie obsługi transakcji M&A (w tym przeprowadzanie procesów due dilligence; konstruowanie i negocjowanie umów inwestycyjnych i przygotowanie dokumentacji transakcji) oraz w występowaniu w postępowaniach administracyjnych i podatkowych oraz przed sądami administracyjnymi.

Współpracuje z izbami gospodarczymi oraz organizacjami zrzeszającymi przedsiębiorców, w tym KIKE, Fundacja Nasza Wizja, Stowarzyszenie Fotografów Komercyjnych.

Autorka bloga rododlafotografa.pl