Joanna Iwan Sánchez
Aplikant Radcowski

tel.:
+48 733 923 350
e-mail:
joanna.iwan@kancelariaorzel.pl


Specjalizacje:
Prawo cywilne i handlowe,
Prawo pracy,
Prawo administracyjne,
Ochrona danych osobowych


Specjalizuje się w prawie pracy oraz prawie zobowiązań i ochronie danych osobowych.


Aplikant radcowski, wpisana na listę aplikantów radcowskich prowadzoną przez Okręgową Izbę Radców Prawnych w Krakowie pod numerem APL-KR-160053. Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego. Stypendystka Programu Erasmus + na Uniwersytecie Pablo de Olavide w Sewilli (Hiszpania).

Specjalizuje się w prawie cywilnym, w szczególności w prawie zobowiązań, prawie pracy oraz prawie administracyjnym. W obszarze jej zainteresowań pozostaje również prawo ochrony danych osobowych, w szczególności z perspektywy przedsiębiorców i wyzwań jakim muszą sprostać w związku z należytą ochroną danych osobowych.

Posiada bogate doświadczenie w kompleksowej obsłudze Klientów korporacyjnych, w szczególności w obsłudze spółek kapitałowych na etapie ich zawiązywania, rejestracji oraz bieżącej obsługi prowadzonej przez nich działalności. W trakcie wykonywania zawodu strategię działania zawsze dostosowuje do indywidualnych potrzeb Klienta, stawiając przy tym na szybkość jak również skuteczność proponowanych działań.

Posługuje się biegle językiem angielskim i hiszpańskim, w tym również w zakresie języka prawniczego.